Bramy garażowe

Jednym z podstawowych produktów, jakie oferujemy, jest brama do garażu. Wiemy, że klienci, którzy poszukują tego typu elementów, pragną przede wszystkim, aby doskonale wpasowywały się do wystroju budynku, jak i otoczenia. Dlatego też dbamy o to, aby w prezentowanym katalogu był obszerny wybór solidnych i funkcjonalnych wrót.

Wśród proponowanych produktów można znaleźć bramy garażowe ze stali czy z aluminium. Każda z nich cechuje się pewnymi charakterystycznymi właściwościami, w tym różną masą, termoizolacją, a także estetyką wykonania. To zaś pozwala dobrać odpowiedni produkt do konkretnych wymagań.

Tym, co również wyróżnia prezentowaną ofertę, są ceny bram garażowych. Dokładamy wszelkich starań, by klienci z Konina i okolic, którzy pragną skorzystać z naszych usług, mieli dostępne tanie, a przy tym solidne produkty.

Każdego, kto chce zakupić tanio bramę garażową, zachęcamy do bliższego zapoznania się z prezentowaną ofertą. Niezależnie, czy będą to wrota aluminiowe, czy stalowe, zapewniamy, że będą w najlepszych cenach.

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe stanowią jedne z najbardziej funkcjonalnych zamknięć przydomowych garaży. Do ich wykonania wykorzystuje się stal, aluminium lub drewno. W przypadku wersji stalowej stosuje się podwójną blachę z wypełnieniem z pianki poliuretanowej. To, na co warto zwrócić uwagę w przypadku tych bram, to fakt, że doskonale się spisują także jako zabezpieczenie antywłamaniowe. Są one też bramami ocieplanymi.

Bramy rolowane

Brama rolowana jest świetnym rozwiązaniem do tych garaży, w których przestrzeń jest ograniczona. Jest idealna do mniejszych, jak i dla większych obiektów. Sam mechanizm może być zamontowany wewnątrz, jak i, w przypadku ograniczonego miejsca, na zewnątrz.

Brama uchylna

Ten typ bram to idealne rozwiązanie dla garaży wolnostojących i zbiorczych. Surowcem, wykorzystywanym do produkcji tego typu wrót jest najczęściej blacha trapezowa, która może być zamknięta w kasetonach. Można również zastosować indywidualne wypełnienie. Sama ościeżnica jest ocynkowana, co gwarantuje odporność na korozję. Co ważne – zazwyczaj są to bramy nieocieplane. Montaż zaś stosuje się w otworze lub za otworem.