Automatyka

Automatyczne systemy wjazdowe to wygodne i praktyczne rozwiązanie. Dlatego też zadbaliśmy o to, by osoby, które pragną zainstalować je w bramach na posesji prywatnej czy firmowej, odnalazły u nas najlepszą ofertę.

Proponujemy automatykę wjazdową, sterowaną z poziomu pilota czy też tablic kodowych. Klienci, którzy wybiorą propozycje firmy Bramy Nowakowski, mogą liczyć na dostarczenie nowoczesnych rozwiązań inteligentnego domu renomowanych producentów, specjalizujących się w ich produkcji.

To właśnie u nas można nabyć tanio napędy elektryczne do bram, które cechują się bezproblemowym działaniem przez wiele lat. Doradzimy również, który z prezentowanych produktów będzie najlepszy pod względem Państwa oczekiwań.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Konina i okolic do skorzystania z propozycji zakupu i montażu tanich napędów, stosowanych w bramach garażowych i wjazdowych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, począwszy od wyboru systemu, po jego dostarczenie i montaż.

Wszystkie bramy garażowe, przemysłowe i ogrodzeniowe możemy doposażyć w napęd elektryczny sterowany za pomocą pilotów czy tablic kodowych.

W naszym regionie jesteśmy jedynym dystrybutorem systemu inteligentnego domu CAME, FACC i SOMFY.